Služby

Konštrukčná kancelária

Aktívne hľadáme spoluprácu v oblasti vývojových a konštrukčných úloh v strojárstve. Vieme pracovať na celých projektoch, ako aj čiastkovo spolupracovať s ďalšími partnermi na väčších úlohách. Disponujeme znalosťami, ktoré zaručujú kvalitné splnenie zadaných úloh, vieme poskytnúť aj výpomoc pri kapacitných problémoch, zabezpečiť prípadne výrobu. Máme vlastné HW a SW vybavenie pre okamžité nasadenie.

Každý projekt je pre nás osobitný a venujeme mu patričnú pozornosť, aby zákazník bol s naším výsledkom maximálne spokojný.

Softvérovo (CAD systém) projekty riešime v systéme Solidworks za pomoci ďalších matematických výpočtárov a open source riešenia CAE Linux (komplexná výpočtová platforma pre strojársky priemysel).

Softvérové riešenia na podporu konštrukcie/vývoja a výroby

  • Vizualizačné riešenie 3DViewStation Desktop: mutliCAD prehliadač natívnych CAD dát (CATIA, Creo, NX, Solidworks, Solid Edge, Inventor, AutoCAD,…., všetky vektorové a rastrové formáty + MS Office formáty,…, analýza CAD dát (formy, odliatky, porovnávanie CAD súborov: zmeny, konverzia do exchange formátov, PMI podpora, IP a TechDoc pre CAD dáta,…
  • PDM/PLM systém DDM CAD / Office na správu konštrukčno vývojových dát zo systémov CREO (Pro/ENGINEER), IronCAD, Solidworks, Solid Edge, AutoCAD, Inventor. Riadenie zmenových konaní, životné cykly výrobku, správa non CAD dát, ERP napojenie na firemný systém,….
  • Produktívne nadstavby pre systém Solidworks – viď sekcia Solidworks add-ins

Prejsť na začiatok